קורסים מקצועיים אצלכם במשרד

בשנים האחרונות אני מעביר הכשרות וקורסים במגוון רמות לארגונים המובילים במשק הישראלי, ומתגאה ב-100% שביעות רצון מצד לקוחותיי.
הקורסים כוללים חומרי הדרכה ייחודיים ותכניות לימודים מקיפות ויסודיות,
המעניקות לתלמידיי ידע מוצק ומעשי במגוון כלים וסביבות עבודה.

הדרכות למתחילים ומתקדמים בהתאמה מושלמת לארגון

בסיסי נתונים

fa-

MySQL

היכרות עם עולם בסיסי הנתונים הרלציוניים ולימוד יסודי של שפת ה-SQL בסביבת MySQL.

fa-

Oracle

היכרות עם עולם בסיסי הנתונים הרלציוניים ולימוד יסודי של שפת ה-SQL בסביבת Oracle ו-SQL Developer.

et-

Hadoop

היכרות עם עולמות ה-Big Data וה-NoSQL. היכרות בסיסית עם מערכת ההפעלה לינוקס ועבודה עם Hadoop בסביבה וירטואלית של חברת Cloudera. במסגרת הקורס נעבור על כלים נוספים אשר נפוצים בסביבת Hadoop כגון Hive, Pig ו-HBase.

fa-

SQL Server

היכרות עם עולם בסיסי הנתונים הרלציוניים ולימוד יסודי של שפת ה-SQL בסביבת SQL Server ו-Managment Studio.

fa-

Advanced SQL

קורס המוקדש רובו ככולו ללימוד טכניקות מתקדמות בשפת ה-SQL ופתרון של אתגרי SQL מתקדמים. הקורס מבוסס על שאלות מראיונות עבודה אמיתיים וכן תרחישים פרקטיים משוק העבודה.

פיתוח

et-

פיתוח בסביבת SQL Server

קורס זה מיועד לאנשים אשר עובדים עם SQL בסביבת SQL Server ומעוניינים לקחת את היכולות שלהם לשלב הבא. במהלך הקורס נלמד את שפת התכנות T-SQL אשר משמשת ליצירת פונקציות פרוצדורות, טריגרים ועוד. נושאים נוספים כוללים יצירת אובייקטים שונים, תכנון סכימות RDB והבנה של תוכניות פעולה.

fa-

HTML & CSS

פיתוח דפי אינטרנט באמצעות HTML 5 ו-CSS 3. ארכיטקטורת דף נכונה, שימוש באלמנטים סמנטיים, עיצוב באמצעות סלקטורים פשוטים ומורכבים, פיתוח דפים ריספונסיביים מותאמים למובייל ויצירת אינטראקטיביות באמצעות Java Script.

et-

Data Analysis with Python

קורס זה מתמקד בהקניית יכולות מתקדמות בתחום ניתוח ועיבוד נתונים. הקורס כולל גם עבודה עם קבצים, עבודה מול בסיסי נתונים, יצירת גרפים ותרשימים המבוססים על אינפורמציה ומבוא ל-machine learning.

material-

פיתוח בסביבת Oracle

קורס זה מיועד לאנשים אשר עובדים עם SQL בסביבת Oracle ומעוניינים לקחת את יכולותיהם לשלב הבא. במהלך הקורס נלמד את שפת התכנות PL/SQL אשר משמשת ליצירת פונקציות, פרוצדורות, טריגרים ועוד. נושאים נוספים כוללים יצירת אובייקטים שונים, עבודה עם מערכים, קרסורים, ניהול שגיאות ועוד.

fa-

Python

פייתון נחשבת לאחת השפות הפופלאריות והשימושיות ביותר בעולם, והוכתרה כשפה בעלת שיעור הצמיחה הגבוה ביותר ב-2017 ע"י StackOverflow.
קורס זה מיועד למתחילים ומנוסים כאחד ומכיל לימוד של עקרונות בסיסיים בתכנות כמו גם מבוא מקיף לשפת פייתון עצמה.

et-

Data Analysis with R

R היא השפה המובילה בעולם לניתוח נתונים וסטטיסטיקה. מדובר בשפה רבת עוצמה בעלת כוח חישובי עצום ואלפי תוספים וספריות. אין ספק שזהו כלי חובה בארגז הכלים של כל איש Data.

בינה עסקית

fa-

POWER BI

קורס המתעמק בפלטפורמת ה,-BI המובילה של מיקרוסופט. בקורס זה נלמד לייבא נתונים ממגוון עצום של מקורות, לעצב ולהתאים אותם לצרכינו, ולפתח מגוון דו"חות – החל מדו"חות פשוטים, ועד Dashboards אינטראקטיביים המתעדכנים בלחיצת כפתור – והכל בממשק נוח ומודרני.

fa-

SSAS

קורס מעשי המתמקד בתחקור כמויות גדולות של מידע עסקי ממחסני נתונים בארגון. יצירה ותחזוקה של קוביות OLAP, עבודה עם אגרגציות, היררכיות, MDX, Partitions ומבוא ל-Data Mining בסביבת Analysis Services.

fa-

Advanced Excel

קורס זה מיועד לעובדים בעלי היכרות בסיסית ומעלה עם תוכנת האקסל, ומתמקד בהקניית יכולות מתקדמות וניצול טוב יותר של הכלים אשר אקסל מעמידה לרשותנו. בין השאר נעבור על יצירה וניהול של בסיסי נתונים באקסל, ביצוע ניתוחים מתקדמים ונוסחאות מורכבות, עבודה מתקדמת עם פונקציות, שימוש ב-Power Pivot, Power View, Power Map (כדי למדל, לנתח ולהציג את המידע בדרכים שונות), ויצירת הגנות כדי לחסום קבצים המכילים מידע רגיש.

fa-

SSRS

קורס זה מתמקד בהפקת דו"חות עסקיים ע"י שימוש ב-Reporting Services של SQL Server. יצירת דו"חות סטטיים ודינאמיים, שימוש בפרמטרים, עיצוב מותנה, יצירת דו"חות מקושרים ותת דו"חות כדי להנגיש את המידע העסקי למקבלי ההחלטות.

fa-

Basic Excel

אקסל היא תוכנת גיליון הנתונים הפופולארית בעולם, ומזמן הפכה לסטנדרט בכל משרד וארגון. הקורס מיועד לחסרי ניסיון או לעובדים עם ניסיון מועט, ודואג שירגישו בנוח בסביבת העבודה של אקסל. בין השאר נעסוק בהכרת הממשק, עבודה עם נתונים, פונקציות ונוסחאות בסיסיות, הפקת דו"חות וגרפים, שימוש בטבלאות ציר ועוד.

et-

SSIS

קורס זה מתמקד בתיאוריה של תכנון מחסני נתונים ובפרקטיקה של ביצוע תהליכי ETL באמצעות SQL Server Integration Services.

התאמת התכנים לצרכי הקורס

מה שמתאים לאחד לא מתאים לאחר. כחלק ממסגרת ההכנה לכל קורס, אני דואג לברר את צרכיו הספציפיים של הלקוח, ובהתאם לכך מרכיב את התכנים, קצב ההתקדמות ונושאי הקורס לרמת התלמידים ומטרות הארגון –  כדי שיקבל את המענה האפקטיבי והאופטימלי ביותר לדרישותיהם.

למידה על ידי עשייה

הגישה שאני מאמין בה היא שכל נושא שלומדים, בייחוד אם מדובר בנושא טכני, הכי טוב ללמוד דרך הידיים. לכן, הקורסים שאני מעביר שמים דגש על תרגול רב ומגוון. אני שם דגש על תרגול מעמיק בכיתה תוך מתן תמיכה ועזרה לתלמידים, על מנת שיספגו את החומר בצורה הטובה והיסודית ביותר.

חומרי לימוד מקצועיים

לא צריך לזכור דבר בעל פה. חומרי הקורס מועלים לרשת ולתלמידים ניתנת גישה חופשית אליהם מכל מקום, במהלך הקורס וגם לאחריו.

השגת מטרות ועמידה ביעדים

לא מספיק לדעת את הנושא ברמה גבוהה – צריך לדעת ללמד ולהעביר אותו.
אני מגיע עם ניסיון של שנים רבות בהדרכה, במסגרות רבות ושונות. אני מתחייב לספק קורסים ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר, תוך עמידה בלוחות זמנים, תמיכה בתלמידים במהלך ולאחר סיום הקורס, ומתן מענה מקצועי, סבלני ואישי.

המלצות

 

 

 

למדתי קורס מתכנתי בינה עסקית בטכניון אצל אלעד. אלעד מרצה רציני עם ידע רב בתחומים שונים. בא מוכן לשיעורים. מעביר את הנושאים בצורה ברורה ומסודרת כולל תרגול בכיתה. מאוד אכפתי. עונה לכל שאלה בצורה נעימה גם מחוץ לשעות הלימוד. לאחר כל שיעור אלעד שלח לנו מייל שסיכם את הנושאים שלמדנו באותו שיעור כולל תרגילים לבית. לי באופן אישי הדבר מאוד עזר ועשה סדר. ממליצה בחום!

לינוי קרימי
הכשרה

 

 

 

אלעד היה מרצה נהדר והעביר את החומר בצורה ברורה ונעימה, לכל שאלה ניתנה תשובה והכי חשוב לכל ראיון ומבחן עבודה שהגעתי הייתי מוכן!

עומרי קולת
Go Global Travel

 

 

 

אני ממליץ על אלעד פלג ! מרצה מוכשר וקשוב מאוד לסטודנטים שלו, הגיע מוכן תמיד לשיעורים בחיוך ובמטרה לעזור לסטודנטים כמה שרק אפשר גם מעבר לשעות הפורמליות !

אורי ניאזוב
בנק לאומי

רוצים להתחיל?

מלאו את הטופס בתחתית הדף ואחזור אליכם בהקדם.
ניתן גם לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות כדי לראות האם ההכשרה מתאימה לארגון שלכם.

material-

או בטלפון

050-8807338

שאלות נפוצות

et-

אנחנו חוששים שההכשרה תצא יקרה עקב ריבוי תלמידים

אין שום בעיה, המחיר שאני גובה הוא פר שעת הדרכה ללא קשר למספר התלמידים הנמצאים בכיתה. עם זאת, לחווית למידה אופטימלית אני לא ממליץ לעבור את ה-15 תלמידים לכיתה.

et-

אין לנו כיתות מחשבים שבהם ניתן להעביר את ההכשרות

אין צורך בכיתה רשמית, כל חדר ישיבות/אולם קטן מספיק בהנחה שכל עובד מביא איתו את מחשבו האישי. במידה וגם הסידור הזה לא מתאפשר אני דואג לארגן כיתה חיצונית לתאריכים הרלוונטיים.

et-

הסילבוסים אינם מתאימים בדיוק למה שאנחנו צריכים

קטלוג הקורסים המופיע למעלה מציג את הנושאים שאני מעביר אך לא מדובר במוצרי מדף. תכניות הלימודים גמישות לגמרי, ואני מתאים את התכנים לצרכי הלקוח ובתיאום עם הלקוח. רוצים לשים דגש על נושא מסויים ולהתעמק בו יותר? חלק מהנושאים שאתם רוצים לא מצויינים בסילבוס? רוצים לערב תכנים שונים מקורסים שונים? אנחנו עובדים ביחד כדי לספק את ההכשרה היעילה והאפקטיבית ביותר לעובדים שלכם.