קורסים מקצועיים אצלכם במשרד

בשנים האחרונות אני מעביר הכשרות וקורסים במגוון רמות לארגונים המובילים במשק הישראלי, ומתגאה ב-100% שביעות רצון מצד לקוחותיי.
הקורסים כוללים חומרי הדרכה ייחודיים ותכניות לימודים מקיפות ויסודיות,
המעניקות לתלמידיי ידע מוצק ומעשי במגוון כלים וסביבות עבודה.

הדרכות למתחילים ומתקדמים בהתאמה מושלמת לארגון

בסיסי נתונים

MySQL

היכרות עם עולם בסיסי הנתונים הרלציוניים ולימוד יסודי של שפת ה-SQL בסביבת MySQL.

Oracle

היכרות עם עולם בסיסי הנתונים הרלציוניים ולימוד יסודי של שפת ה-SQL בסביבת Oracle ו-SQL Developer.

et-

Access

קורס מקיף המתרכז בעבודה וניהול בסיסי נתונים רלציוניים בסביבת Access. בקורס נתמקד בהזנת הנתונים, וייבוא שלהם ממקורות נוספים, בניית טבלאות, תחקור הנתונים, ניהול שוטף, יצירת טפסים, דו"חות ועוד

SQL Server

היכרות עם עולם בסיסי הנתונים הרלציוניים ולימוד יסודי של שפת ה-SQL בסביבת SQL Server ו-Managment Studio.

Advanced SQL

קורס המוקדש רובו ככולו ללימוד טכניקות מתקדמות בשפת ה-SQL ופתרון של אתגרי SQL מתקדמים. הקורס מבוסס על שאלות מראיונות עבודה אמיתיים וכן תרחישים פרקטיים משוק העבודה.

פיתוח

et-

Data Analysis with R

R היא השפה המובילה בעולם לניתוח נתונים וסטטיסטיקה. מדובר בשפה רבת עוצמה בעלת כוח חישובי עצום ואלפי תוספים וספריות. אין ספק שזהו כלי חובה בארגז הכלים של כל איש Data.

fa-

מבוא לפיתוח WEB

פיתוח דפי אינטרנט באמצעות HTML 5 ו-CSS 3. ארכיטקטורת דף נכונה, שימוש באלמנטים סמנטיים, עיצוב באמצעות סלקטורים פשוטים ומורכבים, פיתוח דפים ריספונסיביים מותאמים למובייל. התקנה ועבודה עם bootstrap. מבוא ל- Java Script: משתנים לוגיקה, גישה לאלמנטים ב-DOM ויצירת אינטראקטיביות ע"י הגדרת events.

et-

Data Analysis with Python

קורס זה מתמקד בהקניית יכולות מתקדמות בתחום שליפה, ניתוח ועיבוד נתונים בעזרת הספריות numpy ו-pandas.
הקורס כולל גם לימוד עבודה עם קבצים, עבודה מול בסיסי נתונים, ויצירת גרפים ותרשימים המבוססים על אינפורמציה.

material-

פיתוח בסביבת Oracle

קורס זה מיועד לאנשים אשר עובדים עם SQL בסביבת Oracle ומעוניינים לקחת את יכולותיהם לשלב הבא. במהלך הקורס נלמד את שפת התכנות PL/SQL אשר משמשת ליצירת פונקציות, פרוצדורות, טריגרים ועוד. נושאים נוספים כוללים יצירת אובייקטים שונים, עבודה עם מערכים, קרסורים, ניהול שגיאות ועוד.

Python

פייתון נחשבת לאחת השפות הפופלאריות והשימושיות ביותר בעולם, והוכתרה כשפה בעלת שיעור הצמיחה הגבוה ביותר ב-2017 ע"י StackOverflow.
קורס זה מיועד למתחילים ומנוסים כאחד ומכיל לימוד של עקרונות בסיסיים בתכנות כמו גם מבוא מקיף לשפת פייתון עצמה.

et-

פיתוח בסביבת SQL Server

קורס זה מיועד לאנשים אשר עובדים עם SQL בסביבת SQL Server ומעוניינים לקחת את היכולות שלהם לשלב הבא. במהלך הקורס נלמד את שפת התכנות T-SQL אשר משמשת ליצירת פונקציות פרוצדורות, טריגרים ועוד. נושאים נוספים כוללים יצירת אובייקטים שונים, תכנון סכימות RDB והבנה של תוכניות פעולה.

בינה עסקית

fa-

POWER BI

קורס המתעמק בפלטפורמת ה,-BI המובילה של מיקרוסופט. בקורס זה נלמד לייבא נתונים ממגוון עצום של מקורות, לעצב ולהתאים אותם לצרכינו, ולפתח מגוון דו"חות – החל מדו"חות פשוטים, ועד Dashboards אינטראקטיביים המתעדכנים בלחיצת כפתור – והכל בממשק נוח ומודרני.

fa-

SSAS

קורס מעשי המתמקד בתחקור כמויות גדולות של מידע עסקי ממחסני נתונים בארגון. יצירה ותחזוקה של קוביות OLAP, עבודה עם אגרגציות, היררכיות, MDX, Partitions ומבוא ל-Data Mining בסביבת Analysis Services.

fa-

Excel לאנליסטים

קורס זה מתמקד בביצוע ניתוחים מתקדמים באקסל, הרכבת נוסחאות מורכבות ועבודה עם פונקציות מתקדמות.
הגדרת טבלאות, מידול הנתונים וביצוע ניתוחים מורכבים בעזרת PowerPivot, שימוש ב-PowerQuery כדי לבצע טרנספורמציות על הנתונים,
שימוש בשפת ה-DAX כדי לייצר מדדים ועמודות מחושבות. נקדיש גם זמן ללימוד טכניקות מתקדמות להצגה ויזואלית של הנתונים ויצירת dashboards דינאמיים.

fa-

SSRS

קורס זה מתמקד בהפקת דו"חות עסקיים ע"י שימוש ב-Reporting Services של SQL Server. יצירת דו"חות סטטיים ודינאמיים, שימוש בפרמטרים, עיצוב מותנה, יצירת דו"חות מקושרים ותת דו"חות כדי להנגיש את המידע העסקי למקבלי ההחלטות.

fa-

Basic Excel

אקסל היא תוכנת גיליון הנתונים הפופולארית בעולם, ומזמן הפכה לסטנדרט בכל משרד וארגון. הקורס מיועד לחסרי ניסיון או לעובדים עם ניסיון מועט, ודואג שירגישו בנוח בסביבת העבודה של אקסל. בין השאר נעסוק בהכרת הממשק, עבודה עם נתונים, פונקציות ונוסחאות בסיסיות, הפקת דו"חות וגרפים, שימוש בטבלאות ציר ועוד.

et-

SSIS

קורס זה מתמקד בתיאוריה של תכנון מחסני נתונים ובפרקטיקה של ביצוע תהליכי ETL באמצעות SQL Server Integration Services.

התאמת התכנים לצרכי הקורס

מה שמתאים לאחד לא מתאים לאחר. כחלק ממסגרת ההכנה לכל קורס, אני דואג לברר את צרכיו הספציפיים של הלקוח, ובהתאם לכך מרכיב את התכנים, קצב ההתקדמות ונושאי הקורס לרמת התלמידים ומטרות הארגון –  כדי שיקבל את המענה האפקטיבי והאופטימלי ביותר לדרישותיהם.

למידה על ידי עשייה

הגישה שאני מאמין בה היא שכל נושא שלומדים, בייחוד אם מדובר בנושא טכני, הכי טוב ללמוד דרך הידיים. לכן, הקורסים שאני מעביר שמים דגש על תרגול רב ומגוון. אני שם דגש על תרגול מעמיק בכיתה תוך מתן תמיכה ועזרה לתלמידים, על מנת שיספגו את החומר בצורה הטובה והיסודית ביותר.

חומרי לימוד מקצועיים

לא צריך לזכור דבר בעל פה. חומרי הקורס מועלים לרשת ולתלמידים ניתנת גישה חופשית אליהם מכל מקום, במהלך הקורס וגם לאחריו.

השגת מטרות ועמידה ביעדים

לא מספיק לדעת את הנושא ברמה גבוהה – צריך לדעת ללמד ולהעביר אותו.
אני מגיע עם ניסיון של שנים רבות בהדרכה, במסגרות רבות ושונות. אני מתחייב לספק קורסים ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר, תוך עמידה בלוחות זמנים, תמיכה בתלמידים במהלך ולאחר סיום הקורס, ומתן מענה מקצועי, סבלני ואישי.

המלצות

למדתי קורס מתכנתי בינה עסקית בטכניון אצל אלעד. אלעד מרצה רציני עם ידע רב בתחומים שונים. בא מוכן לשיעורים. מעביר את הנושאים בצורה ברורה ומסודרת כולל תרגול בכיתה. מאוד אכפתי. עונה לכל שאלה בצורה נעימה גם מחוץ לשעות הלימוד. לאחר כל שיעור אלעד שלח לנו מייל שסיכם את הנושאים שלמדנו באותו שיעור כולל תרגילים לבית. לי באופן אישי הדבר מאוד עזר ועשה סדר. ממליצה בחום!
לינוי קרימי
הכשרה
אלעד היה מרצה נהדר והעביר את החומר בצורה ברורה ונעימה, לכל שאלה ניתנה תשובה והכי חשוב לכל ראיון ומבחן עבודה שהגעתי הייתי מוכן!
עומרי קולת
Go global travel
אני ממליץ על אלעד פלג ! מרצה מוכשר וקשוב מאוד לסטודנטים שלו, הגיע מוכן תמיד לשיעורים בחיוך ובמטרה לעזור לסטודנטים כמה שרק אפשר גם מעבר לשעות הפורמליות !
אורי ניאזוב
בנק לאומי
יותר מחשוב לי להמליץ על תכנית Technion Certified Business Intelligence Developer בהדרכתו של אלעד פלג. הקורס הועבר בצורה מקצועית וגבוהה כיאה למוסד הלימודים הגבוהים -הטכניון. התכנים עדכניים ורלוונטיים ויש דגש על רכישת כלים שיעזרו להשתלב שוק העבודה. אלעד בעל ידע וניסיון מעשי עשיר שתורם מאוד לרמתו של הקורס צורת העברת התכנים נעשתה על ידו תמיד באופן ברור ומקצועי והכי חשוב בצורה נעימה שכיף ללמוד. המלצה חמה על הקורס בכלל ועל אלעד בפרט
רותם אבן
Nextage Ltd.
למדתי אצל אלעד קורס בפיתוח בינה עסקית. הקורס היה בנוי טוב ומבחינה מקצועית הרגשנו שאנחנו לומדים ברמה הגבוהה ביותר. כמרצה אלעד משקיע בכל סטודנט ויודע לתת יחס שונה ומקצועי לתמיד חזק ולתלמיד חלש. שמחתי ללמוד אצל אלעד ויצאתי עם כלים נהדרים והרגשה מצויינת להמשך.
יראייה יצחק ברדוגו
הכרתי את אלעד כסטודנטית בקורס מפתחי bi בטכניון. אלעד הוא מסווג המרצים שהכי כדאי לפגוש, תמיד נותן אוזן קשבת ויחס אישי לכל סטודנט בנפרד, מצד שני גם דואג לשיתוף פעולה קבוצתי בכיתה, להתפתחות דיונים, ולאווירה חברתית טובה בין כל הסטודנטים. אין שיעור שלא מועבר בצורה מקצועית אך תוך שמירה על אווירה טובה וצחוקים. אלעד הוא מנחה מקצועי מאוד שיודע לתת ליווי אישי לסטודנט ולהכווין כל אחד לפי הצרכים, החוזקות, והחולשות שלו. אני באופן אישי הגעתי לקורס ללא עבר מקצועי ולא מעולם ההיי טק ועם כלים בסיסים אחרי למידה עצמאית באינטרנט. אלעד היה שם בדיוק איפה שהייתי צריכה, בהכוונה מקצועית על מנת להעמיק את הידע שכבר רכשתי ומצד שני תמיכה ביחס אישי בחלקים שהיו חדשים לי לחלוטין - מה שאפשר לי להשלים את הפערים המאוד גדולים שהיו לי, מול חלק ניכר מהכיתה (שהגיעו עם ניסיון בתחום), כבר בתחילת הקורס. מקווה לפגוש את אלעד כמרצה שלי גם בקורס הבא שאקח.
תמר גולדרינג
Team3
נהניתי ללמוד כתלמידך בקורס מפתחי בינה עסקית במסגרת לימודי החוץ של הטכניון, אהבתי את אופן התנהלותך כמרצה אשר מעבר לבקיאות בחומר השכלת להעביר את החומר בצורה נעימה ובהירה, ממוקדת מטרה ואפקטיבית. אני בטוח כי יישום הנלמד בקורס יתרום לי בעבודת הביקורת השוטפת, הן באפשרות לניתוח כלל הנתונים (ולא רק מדגם) והן במציאת חריגים וזיהוי מגמות של המבוצע במערכות המחשוב של העירייה.
שי אהרונוף
מבקר עיריית ערד
It has been a pleasure working with Elad over the past year. Elad, who has been teaching SQL & Excel courses among others at Payoneer, is a professional and patient instructor. His classes have been effective and beneficial for the employees, as he is able to teach at different skill levels both in English and Hebrew. I recommend his services for anyone who decides to enhance their knowledge in any one of the courses he offers.
Nicole Farael Kamhi
Payoneer
היי אלעד, לאחר סיום הקורס, ברצוני להודות לך על חוויה מצוינת של למידה, על העברת החומר הלימודי בצורה פשוטה וקלילה ובקצב המתאים. נורא נהניתי ללמוד איתך וממך. תודה על הזמינות והנחמדות ועל כל ההשקעה והסבלנות שהקדשת לי ולכל שאר חבריי ללימודים. תודה על הכל!
אלודי זמור
בינת סמך
ברצוני להמליץ ולהודות לאלעד על הלימוד בקורס פיתוח בינה עסקית בטכניון בתקופה שבין 12.2017 -06.2018. הגעתי עם רקע וידע בתחומי הלימוד בזכות חשיפה זמן קצר קודם לכן במהלך התואר הראשון, אך היכולות הטכניות, הניסיון וההעמקה נזקפים באופן ישיר לאלעד. הקורס מועבר ברמת לימוד גבוהה תוך חשיפה למרבית התכולות בכל נושא. אלעד תמיד נכון לסייע, להסביר ואף לחזור עם תשובות לאחר בדיקה מקיפה. במהלך הקורס התמודדתי עם לא מעט קשיים, מרביתם טכניים, בהם אלעד תמיד סייע בסבלנות ונחישות עד למציאת הפתרון המיטבי. למדתי עם מרצים רבים במהלך השנים האחרונות, הידע והניסיון של אלעד במגוון תחומים מתקדמים כיום הוא רב, ומעניק הבנה וידע מעשי אותו ניתן ליישם מיד אח''כ במקום העבודה. בנוסף, אלעד בעל יחסי אנוש מצוינים ויכולות הוראה מעולות שהינן קריטיות בלימוד תכנים מורכבים כפי שהיו בקורס. בהערכה רבה והוקרה, עידן נחמיאס
עידן נחמיאס
משרד הביטחון
Elad Peleg is a wonderful man with great insight into the world of Data, Database, Big data, BI and more. To hear Elad explain these subjects is far more than one could expect in such a complex field.
אדם בן קיקי
מודליטי טכנולוגיות
I've completed the "BI Developers" course at Technion (continuing education division). It was my pleasure to be Elad's student. Elad is very professional in his field. He is very clear in his explanations and patient to students. As usual, at external courses, the class audience has been diversely educated with vary levels of experience. Notwithstanding, it has been always interesting to listen and get another points of view and tips to solve an issue or an exercise. There were no questions, which has not been answered or explained in a few different ways. I've enjoyed every lecture and every moment of studies, to my opinion, mainly due to Elad's personality, empathy and wish of success for each student. If you have an opportunity to take a course or even a lecture with Elad, I'd strongly recommend to do so. Vladimir Jikharev, EPM & BI Specialist.
ולדימיר ז'יחרב
Verint
אלעד שלום, הקורס מאוד ממוקד ולדעתי העברת אותו בצורה נינוחה, רגועה ואכפתית, שאלה התכונות שלדעתי הכי נדרשות ממרצה בקורס, לפני העיסוק בחומר ובפרקטיקה. שתהיה אווירה טובה וכיף ללמוד. שנית, אני חושב שמבחינה מקצועית אתה תמיד עוזר במקרה ונתקעים ותמיד מבין ויודע מה ואיך ללמד. אז המון תודה
יאיר צוקרמן
משרד הביטחון
למדתי עם אלעד קורס של מפתחי Bi, ואני יותר משמח להמליץ לכל מי שמתלבט לקחת אותו. שילוב מאוד מוצלח של ידע תיאורטי ומעשי. אני הגעתי לקורס עם רקע טכנולוגי מאוד מצומצם, ולא הרגשתי שיש לי פער משאר החבר'ה. אלעד מורה ואיש מקצוע מעולה. כל מילה נוספת מיותרת.
עופר יוסיפוביץ
רוזן ביטוחים
שלום רב, לפני כשבוע סיימתי קורס מפתחי בינה עיסקית, וברצוני לשבח את מרצה הקורס, מר אלעד פלג, על המקצועיות, המסירות, והרצינות שבהן התייחס למשימתו העיקרית: ללמד את יסודות פיתוח הבינה עיסקית. במהלך ששת חודשי הקורס התמודד אלעד עם כיתה מאוד הטרוגנית. בין תלמידי הקורס היו אנשים שכבר נחשפו למקצוע (אני בינהם עם נסיון של 11 שנה כמפתח atastageD בחברת HP). והביאו לכיתה את ידיעותיהם החלקיות לצד 'דפים נקיים׳. המפגש הזה עלול היה ליצור פערים ולגרוע מאיכות הידע של כל המשתתפים אך אלעד, בסבלנות אין קץ, במסירות והתמדה וידא שלא כך יהיו פני הדברים ושהוא לא ׳מאבד אף אחד׳. אלעד בתבונה רבה חזר על החומר אינספור פעמים, נתן זמן לתרגול כיתתי, והסביר גם באופן פרקטי את דרישות, רצונות וכיוון השוק העיסקי. ידיעותיו והבנתו בשלל התוכנות השונות אשר קיימות בשוק (אשר לא היו כחלק הנלמד בקורס) היו גורם תומך ומסייע לחומר הנלמד. מעבר לזה, אלעד היה זמין לשאלות בכל עת גם מעבר לשעות הקורס. ראוי לציין שאת כל זאת עשה בנועם הליכות ובסבלנות אין קץ. כשמדי פעם, תוך כדי לימוד החומר, אלעד איפשר לנו להציץ לנבכי התוכנות הרבות אשר נמצאות בשוק. וגם בתוכנות אלו אלעד הפגין בקיאות רבה. עלי לציין כי השימוש בעזרים טכניים, כגון הקלטות השיעור ושליחת סיכום קצר וממצה היו נדבך חשוב לחזרה והטמעת החומר אשר נלמד בכיתה. על כל אלו מגיעה לו תודה גדולה ומלוא ההערכה. ברגשי כבוד והערכה רבה.
פנחס כהן
Hewlett Packard
As a student in BI formation with the Technion, I highly recommend Elad as BI coach / teacher / trainer. Good experienced professional, he knew how to share his technical knowledge. Most important, he truly cares about his students.
Henri Topiol
אני רוצה להמליץ בחום על אלעד פלג, שהיה מרצה בקורס מפתחי בינה עסקית שעשיתי בטכניון ב-2018. אלעד העביר את הקורס בצורה מאוד ברורה ומאוד קלה להבנה. כל הסבר תיאורטי מלווה בתרגילים מעשיים מעולם העבודה. אלעד זמין לכל שאלה ועוד יותר חשוב תמיד מחזיר תשובה מהר. אלעד מרצה מקצועי עם היקף ידע רחב מאוד.
נטלי זרדוג
אלעד היה המרצה שלי בקורס מפתחי BI של הטכניון. הוא העביר את חומר הלימוד בצורה ברורה עם תרגול רב ומועיל, והפגין ידע נרחב בחומר הלימוד ואף מעבר לו. כל שאלה קיבלה מענה רציני ומעמיק. תמיד ניתן היה לפנות אליו בבקשת עזרה ולשאול שאלות. אלעד מרצה מצוין מקצועית ואישית. ממליצה עליו בחום!
רותי שונם
הורייזן טכנולוגיות
אלעד שלום, הקורס הסתיים והגיע הזמן לומר תודה. תודה על העברת החומר בצורה מקצועית וברורה, על הסבלנות לענות על כל שאלה ויחס אישי גם מעבר לשעות הקורס. מאוד נהנתי ללמוד ממך.
איתמר שובל
מנורה מבטחים

רוצים להתחיל?

מלאו את הטופס בתחתית הדף ואחזור אליכם בהקדם.
ניתן גם לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות כדי לראות האם ההכשרה מתאימה לארגון שלכם.

material-

או בטלפון

050-8807338

שאלות נפוצות

et-

אנחנו חוששים שההכשרה תצא יקרה עקב ריבוי תלמידים

אין שום בעיה, המחיר שאני גובה הוא פר שעת הדרכה ללא קשר למספר התלמידים הנמצאים בכיתה. עם זאת, לחווית למידה אופטימלית אני לא ממליץ לעבור את ה-15 תלמידים לכיתה.

et-

אין לנו כיתות מחשבים שבהם ניתן להעביר את ההכשרות

אין צורך בכיתה רשמית, כל חדר ישיבות/אולם קטן מספיק בהנחה שכל עובד מביא איתו את מחשבו האישי. במידה וגם הסידור הזה לא מתאפשר אני דואג לארגן כיתה חיצונית לתאריכים הרלוונטיים.

et-

הסילבוסים אינם מתאימים בדיוק למה שאנחנו צריכים

קטלוג הקורסים המופיע למעלה מציג את הנושאים שאני מעביר אך לא מדובר במוצרי מדף. תכניות הלימודים גמישות לגמרי, ואני מתאים את התכנים לצרכי הלקוח ובתיאום עם הלקוח. רוצים לשים דגש על נושא מסויים ולהתעמק בו יותר? חלק מהנושאים שאתם רוצים לא מצויינים בסילבוס? רוצים לערב תכנים שונים מקורסים שונים? אנחנו עובדים ביחד כדי לספק את ההכשרה היעילה והאפקטיבית ביותר לעובדים שלכם.